Netflix’e göre Türkiye’nin En İyi İnternet Servis Sağlayıcıları

Share

Netflix, son bir yıllık verileri göz önünde bulundurarak, Türkiye’nin en iyi ve en kötü internet servis sağlayıcısının hangileri olduğunu açıkladı.

Dünyanın en popüler çevrimiçi yayın servisi Netflix, Türkiye’deki internet servis sağlayıcılarını (ISS) bağlantı kalitesi ve bağlantı hızına göre sıraladı.

Siz de aşağıdaki web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

https://lnkd.in/dJTFBMG

6 ISS’nın yer aldığı listede birinciliği Turknet alırken sonuncu ise geçen sene en hızlı interneti sağlayan Türksat kablo oldu. Türk telekom ise listenin son sıralarında.

Kaynak:

Ali Örtül

Ferhat ÜLKER

Küçük yaşlarda başlayan bilgisayar ile tanışma macerası 2011 yılında lisede Bilişim Teknolojileri bölümünü seçerek devam etmiştir. 2015 yılında Ayvansaray Üniversitesi Plato Meslek Yüksek Okulunda İnternet ve Ağ Teknolojileri bölümüne başlayıp 2017 yılında mezun olmuştur. 2015-2016 yılları arasında Kariyer Mimari Bilişim Akademisi‘nde Sistem ve Network Uzmanlığı eğitimini tamamlayarak sertifika sahibi olmuştur. Okulu devam ederken Web tasarım alanında freelancer olarak bir çok görev üstlenmiştir. Üniversite süreci bittikten sonra 2018 yılında Knb Lojistik Dış Tic. Ltd. Şti. firmasında E-Ticaret alanında 1.5 sene çalışıp sıfırdan bir platform kurup yüksek satışlar yapabilecek duruma getirmiştir. Daha sonra istediği mesleğe 2019 yılında Dorak Holding A.Ş. firmasında Bilgi Teknolojileri Uzmanı görevinde başlamıştır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir